0%

Kancelaria

Rewir

Rewirem Komornika Sądowego Michała Głowackiego jest obszar właściwości Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, który obejmuje część miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Psie-Pole i Fabryczna. Właściwość ta jest wyłączna dla spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio; jak również spraw o wydanie nieruchomości; wprowadzenie w posiadanie nieruchomości oraz opróżnienie pomieszczeń, w tym lokali mieszkalnych, z osób lub rzeczy.

Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na obszarze właściwości sądu apelacyjnego, w którym znajduje się siedziba kancelarii. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego. Wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika.

Art. 10 ust. 1-3 ustawy z dnia 22 marca 2018 r. o komornikach sądowych / Dz. U. z 2018 r. poz. 771 /

Tutejszy komornik przyjmuje sprawy z wyboru z obszaru województw: dolnośląskiego oraz opolskiego.

 

 

Wykaz terytorialny dla miasta Wrocław:

Ulice na literę A

Adamczewskich Heleny i Ludwika, Adamieckiego Karola, Admiralska, Altanowa, Ałunowa, Amarantowa, Ananasowa, Anczyca Władysława, Angielska, Anielewicza pl. Mordechaja, Aptekarska, Archeologów, Arctowskiego Henryka, Armii Ludowej, Artyleryjska, Asnyka Adama, Augustowska, Australijska, Awicenny Ibn Siny, Azaliowa

Ulice na literę B

Babimojska, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Badury Jerzego, Bagatela, Bajana Jerzego, Balonowa, Balzaka Honoriusza, Bałkańska, Bałtycka, Barczewska, Bartnicza, Barwinkowa, Batorego Stefana, Bazaltowa, Bażancia, Bednarska, Belgijska, Belgradzka, Beniowskiego Maurycego, Berberysowa, Berenta Wacława, Berlinga Zygmunta gen., Beskidzka, Betonowa, Bezpieczna, Beżowa, Będkowska, Biała, Białodrzewna, Białogardzka, Białoruska, Białostocka, Białowieska, Biały Kąt, Białych Goździków, Bierutowska, Bieszczadzka, Blacharska, Bliźniacza, Bławatna, Błękitna, Błotna, Bobrza, Bobrzańska, Bocheńska, Bociania, Boguszewskiej Heleny, Boguszowska, Bojanowska, Bolkowska, Bombardierska, Bończyka Norberta ks., Bora-Komorowskiego Tadeusza Gen., Boya-Żeleńskiego Tadeusza Aleja, Braniewska, Bratkowa, Bratysławska, Brązowa, Brodnicka, Brodzińskiego Kazimierza, Brodzka, Broniewskiego Władysława, Browarna, Brücknera Aleksandra aleja, Brynicka, Brzechwy Jana, Brzezińska, Buczacka, Budowlana, Budziszyńska, Bujna, Bukowa, Bukowicka, Bukowskiego Marcina, Bułgarska, Buska, Byczyńska, Bydgoska, Bystra, Bystrzycka, Bytowska, Bzowa, Bzowy pl.

Ulice na literę C

Cabaja Romualda, Ceglana, Celtycka, Cementowa, Cerekwicka, Cesarzowicka, Chabrowa, Chałupnicza, Charkowska, Chełmska, Chęcińska, Chłopska, Chmielarska, Chmielna, Chobieńska, Chociebuska, Chocimska, Chodkiewicza Jana Karola, Cholewkarska, Chorwacka, Chrzanowskiego Ignacego, Chwałkowska, Ciechocińska, Cieplicka, Ciesielski pl., Cieślikowskiego Jerzego, Cmentarna, Cukiernicza, Cynowa, Cytrynowa, Czajcza, Czajkowskiego Piotra, Czerwonych Maków, Czeska, Częstochowska, Czorsztyńska, Czytankowa, Ćwiczebna

Ulice na literę D

Dalimira, Daliowa, Daniłowskiego Gustawa plac, Darłowska, Darwina Karola, Dąbrowskiej Marii, Dąbrówki, Dedala bulw., Dekarska, Desantowa, Dębickiego Zdzisława, Długosza Jana, Dłutowa, Dobrackiego Macieja, Dobroszycka, Dobrzańska, Dojazd, Dokerska, Dolnobrzeska, Dołęgi-Mostowicza Tadeusza, Domasławska, Domeyki Ignacego, Drobuta Jana, Drogosławicka, Drohobycka, Drzewieckiego Stefana, Drzymały Michała, Dubrownicka, Duńska, Dworska, Dygasińskiego Adolfa, Dygata Stanisława, Dziadoszańska, Działdowska, Dziarska, Dzielna, Dzielnicowa, Dzierżonia Jana, Dzierżonia ks. Jana, Dziwnowska, Dźwirzyńska

Ulice na literę E

Ekonomiczna, Elbląska, Elementarzowa, Eluarda Pawła, Ełcka, Estakada Gądowianka, Estońska, Etnografów

Ulice na literę F

Fabryczna, Falskiego Mariana, Falzmanna Michała Tadeusza, Farna, Feichta ks. Hieronima, Filomatów, Fioletowa, Fiołkowa, Flisacka /Droga Elektrociepłowni/, Folwarczna, Forsycjowa, Forteczna, Fortowa, Francuska, Franki Iwana, Fromborska, Fryzjerska

Ulice na literę G

Gagarina Jurija, Gajowicka od numeru 109 do numeru 119, Gajowicka od numeru 123 do numeru 137, Gajowicka od numeru 145 do numeru 161, Gajowicka od numeru 181 do numeru 197, Galla Anonima, Gałowska, Gądowska, Gąsiorowskiego Wacława, Gdacjusza Adama, Gęsia, Gielniaka Józefa, Giełdowa, Gimnazjalna, Giżycka, Giżyckiego Kamila, Główna, Głuszycka, Gminna, Godlewskiego Aleksandra, Gołębia, Gołężycka, Gołnowska, Gombrowicza Witolda, Gorlicka, Gospodarska, Gostyńska, Goszczyńskiego Seweryna, Górecka, Górnicza, Górowska, Grabiszyńska od numeru 126 do numeru 130, Grabiszyńska od numeru 132 do numeru 170, Grabiszyńska od numeru 133 do numeru 141, Grabiszyńska od numeru 143 do numeru 147, Grabiszyńska od numeru 149 do numeru 287, Grabiszyńska od numeru 172 do numeru 214, Grabiszyńska od numeru 216 do numeru 234, Grabiszyńska od numeru 289 do numeru 307, Grabiszyńska od numeru 309 do numeru 309, Grabiszyńska od numeru 311 do numeru 345, Grabiszyńska od numeru 82 do numeru 84, Grabiszyńska od numeru 86 do numeru 86, Grabiszyńska od numeru 88 do numeru 124, Grabiszyńska od numeru 99 do numeru 131, Grabowa, Granatowa, Graniczna, Grawerska, Grecka, Grenadierska, Grobla Kozanowska, Grobla Łaniewska, Grochowa, Grochowiaka Stanisława, Grodecka, Gromadzka, Grudziądzka, Gruszowa, Grybowska, Gryczana, Grzybowa, Gubińska, Gwarecka, Gwizdanowska

Ulice na literę H

Hallera al. gen. Józefa od numeru 31 do numeru 159, Hallera al. gen. Józefa od numeru 40 do numeru 176, Harcerska, Heblarska, Helska, Hermanowska, Hetmańska, Hiszpańska, Hłaski Marka, Hodowlana, Hokeistów, Holenderska, Horbaczewskiego Eugeniusza, Hoża, Huberta Św., Husycka, Hutnicza, Hynka Franciszka

Ulice na literę I

Idzikowskiego Ludwika, Iglasta, Ignuta Piotra, Ikara Bulw., Iławska, Inflancka, Inspektowa, Inżynierska, Irkucka, Irysowa, Iwonicka

Ulice na literę J

Jagiellońska, Jagniątkowska, Jajczarska, Jaksonowicka, Jana III Sobieskiego Aleja, Janowicka, Janowska, Jarnołtowska, Jarocińska, Jasielska, Jasińskiej Anny, Jaskółcza, Jaśkowicka, Jaworska, Jelenia, Jeleniogórska, Jemiołowa, Jerzmanowska, Jesiennicka, Jeziorowa, Jeżowska, Jędrzejowska, Jordanowska, Józefa Gielniaka, Jubilerska, Jugosłowiańska, Junacka, Jurija Gagarina, Juszczaka Franciszka, Jutrosińska, Jutrzenki od numeru 74 do numeru 76, Jutrzenki od numeru 82

Ulice na literę K

Kaczeńcowa, Kadłubka Wincentego, Kajakarzy, Kaletniczav Kaliski pl., Kamiennogórska, Kamieńskiego Henryka Michała, Kanadyjska, Kanonierska Aleja, Kapliczna, Karczemna, Karmelkowa od numeru 2 do numeru 70, Karmelkowa od numeru 5 do numeru 27, Karpacka, Karpińskiego Franciszka, Kasprowicza Jana Aleja, Kasztelańska, Kącka, Kątowa, Ketlinga, Kępińska, Kętrzyńska, Kielecka, Kiełczowska, Kiemliczów, Klaczki Juliana, Klecińska, Kleczkowska, Klonowa, Kłośna, Kłodnicka, Kłokoczycka, Kmicicaandrzeja, Kmieca, Kminkowa, Knastera Bronisława, Knignicka, Knota Antoniego, Kocierzyńska, Kośnego Augustyna, Kocha Roberta, Kokosowa, Kolbuszowska, Kolista, Kołobrzeska, Kołodziejska, Komeńskiego Jana Amosa, Kominiarska, Komorowska, Konińska, Konopnickiej Marii, Konrada Wallenroda, Konwaliowa, Końcowa, Kopańskiego Stanisława gen., Kordeckiego Augustyna ks., Kordiana, Korzeniowskiego Conrada Wybrzeże, Korzeńska, Kosidowskiego Zenona, Kosmonautów, Kossak-Szczuckiej Zofii, Koszalińska, Koszarowa, Koszykarska, Koszykarzy, Kościańska, Kotwiczna, Kowalska, Kowalskiego Jerzego, Kowieńska, Kozanowska, Kozia, Krasickiego Ignacego bp., Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kresowa, Kreślarska, Krępicka, Krośnieńska, Krokusowa, Kromera Marcina aleja, Krotoszyńska, Królewiecka, Królewska, Królowej Marysieńki, Krucza od numeru 39 do numeru 91, Krucza od numeru 70 do numeru 142, Kruczkowskiego Leona, Kruszcowa, Krzelowska, Krzemieniecka, Krzeszowska, Krzywoustego Bolesława, Krzyżanowicka, Krzyżowska, Księgarska, Księgowa, Księżycowa, Kujbyszewska, Kukułcza, Kuligowskiego Kazimierza, Kunickiego Stanisława, Kupiecka, Kuropatwia, Kurska, Kwaśna, Kwiatowa, Kwidzyńska, Kwiska

Ulice na literę L

Lakiernicza, Latawcowa, Lazurowa, Leśmiana Bolesława, Leśna, Lechitów, Legnicka od numeru 45 do numeru 55, Legnicka od numeru 52 do numeru 162, Lekarska, Lekcyjna, Lenartowicza Teofila, Leska, Leszczynowa, Lewa, Liściasta, Lidzbarska, Ligocka, Liliowa, Limanowska, Lindego Samuela Bogumiła, Liońska, Lipska, Lisicka, Litewska, Lotnicza, Lubelska, Lublańska, Lubska, Lubuska od numeru 111 do numeru 115, Lubuska od numeru 54 do numeru 84, Ludowa, Lutycka, Lutyńska, Lwowska

Ulice na literę Ł

Łaniewska, Łaska, Łączna, Łąka Mazurska, Łopianowa, Łosińska, Łososiowicka, Łuczników, Ługowa, Ługowińska, Łukowa, Łukowska, Łużycka, Łyżwiarzy

Ulice na literę M

Maślicka, Macedońska, Magazynierska, Majakowskiego Włodzimierza, Majchra Alojzego, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Malborska, Malczycka, Maleczyńskich Ewy i Karola, Malwowa, Małomicka, Małopanewska, Małopolska, Małoszyńska, Mandarynkowa, Manganowa, Marczewskiego Edwarda, Markowskiego Zygmunta, Marszowicka, Marynarska, Masztowa, Mazepy, Mączna, Mechaników, Meissnera Janusza, Meliorancka, Metalowców, Mewia, Męcińskiego Wojciecha, Micheleta Edmonda, Micińskiego Tadeusza, Miechowity Macieja, Miechowska, Mieczykowa, Miedziana, Miejska, Mielecka, Mieroszowska, Międzyzdrojska, Miętowa, Mikołowska, Mikory, Mikulskieo Tadeusza, Milicka, Miłkowska, Miłoszycka, Mińska, Miodowa, Mirkowska, Mirtowa, Mleczarska, Młodzieżowa, Młynarska, Mochnackiego Maurycego, Modlińska, Modra, Modrzewiowa, Mojęcicka, Mokra, Mokronoska, Mokrzańska, Monopolowa, Monterska, Morawska, Morelowskiego Mariana, Morska, Mosiężna, Most Brodzki, Most Jarnałtowski, Most Jarnołtowski, Most Marszowicki, Most Maślicki, Most Muchoborski, Most Nad Kasiną, Most Oporowski, Most Pilczycki, Most Ratyński, Most Strzegomski, Most Żernicki, Mosty Średzkie, Mrągowska, Mroźna, Muchoborska, Mulicka, Murarska, Mydlana, Mysłakowicka, Mysłowicka

Ulice na literę N

Na Ostatnim Groszu, Na Polance, Nabielaka Ludwika, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Nałkowskiej Zofii, Narciarska, Narcyzowa, Narzędziowa, Nasienna, Nasturcjowa, Niborska, Niebieska, Niecała, Niedźwiedzia, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niegockiego Michała, Niemkińska, Niepierzyńska, Niepodległości, Niklowa, Norweska, Notecka, Nowodworska, Nowogródzka, Nowohucka, Nowosądecka, Nowotarska

Ulice na literę O

Objazdowa, Obodrzycka, Obornicka, Obrońców Helu Skwer, Odcinek, Odeska, Odkrywców, Odolanowska, Odrodzenia Polski Ogrodowa, Ojca Beyzyma, Ojców Oblatów, Okrętowa, Oksywska, Okulickiego Leopolda gen., Oleska, Oliwkowa, Olkuska, Olsztyńska, Ołowiana, Omska, Opłotkowa, Oporowska, Oppmana Artura, Orkana Władysława, Orlińskiego płk. Bolesława, Orna, Osadnicza, Osiecka, Osiedlowa, Osiniecka, Osmańczyka Edmunda, Osobowicka, Osolska, Ostowa, Ostrężynowa, Ostroroga Jana, Ostrowska, Ostrowskiego Aleksandra, Ostródzka, Ostrzeszowska, Otwocka, Otyńska, Owczarska

Ulice na literę P

Palacha Jana, Palisadowa, Pałucka, Papiernicza, Paprotna, Parandowskiego Jana, Parnickiego Teodora, Paryska, Pasieczna, Pasłęcka, Pawłowicka, Pedagogiczna, Pełczyńska, Pereca Icchaka Lejba, Pereca pl. Icchaka Lejba, Perłowa, Perzowa, Perzyńskiego Włodzimierza, Petrażyckiego Leona, Petuniowa, Pęgowska, Pękalskiego Stanisława, Piastów al., Piechowicka, Piekarska, Pielęgniarska, Pienińska, Pieprzna, Pierwiosnkowa, Piesza, Piętaka Stanisława, Pilczycka, Pilnikarska, Piłkarzy, Piłsudskiego Józefa Marszałka plac, Pińska, Piołunowa, Pionierska, Piotrkowska, Piwnika-Ponurego Jana mjr, Piwowarska, Platanowa al., Pleszewska, Płaska, Płońskiego Michała, Płużna, Poświęcka, Podbiałowa, Podróżnicza, Pola Wincentego, Polanowicka, Poleska, Polkowicka, Polonii Wrocławskiej, Połaniecka, Połbina gen. Iwana, Pomarańczowa, Popowicka, Poprzeczna Aleja, Porębska, Postępowa, Postolińska, Potockiego Wacława, Potokowa, Północna, Pracka, Pracy al., Pretficza Bernarda od numeru 34 do numeru 38, Pretficza Bernarda od numeru 39 do numeru 53, Prędka, Promenada, Prusicka, Przebiśniegowa, Przechodnia, Przedświt, Przedmiejska, Przednia, Przedwiośnie, Przejazdowa, Przelot, Przemiłowska, Przemkowska, Przemyska, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Przesiecka, Przesmyckiego Zenona Miriama, Przy Torze, Przybyły Macieja, Przybyszewskiego Stanisława, Przylaszczkowa, Pucka, Purpurowa, Pusta, Pustecka, Pyrzycka

Ulice na literę R

Raźna, Rabczańska, Racławicka od numeru 49 do numeru 55, Radomska, Radzionkowska, Rajska, Rakietowa, Rakowa, Rataja Macieja, Ratyńska, Rawicka, Rącza, Rdestowa, Redycka, Rejonowa, Reszelska, Rewalska, Reymonta Władysława, Rezedowa, Rędzińska, Rękodzielnicza, Roślinna, Robotnicza od numeru 98 do numeru 112, Rodziewiczówny Marii, Rogowska, Rolna, Rolnicza, Romanowskiego Mieczysława, Romera Eugeniusza, Rosponda Stanisława, Rowerowa, Roździeńskiego Walentego, Równa, Różana, Rubczaka Jana, Ruciana, Rudawska, Rudzka, Rumiankowa, Rybickiego Józefa, Rychła, Rychtalska (nr nieparzyste: 7-9), Rymarska, Rysia, Ryska, Rytownicza, Ryżowa, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeszowska

Ulice na literę S

Sadownicza, Samborska, Samolotowa, Samotna, Samotworska, Saperów, Sarajewska, Sarbinowska, Sasankowa, Seledynowa, Serbska, Serowarska, Setna, Sewastopolska, Siatkarzy, Siedlecka, Sielska, Siemieńskiego Lucjana, Sienna, Siewnasikorcza, Skałeczna, Skarbka Fryderyka, Skarbu Zakrzowskiego, Skarżyńskiego ppłk. Stanisława, Skoczna, Skoczylasa Władysława, Skopijska, Skoroszowska, Skrzetuskiego Jana, Skrzydlata, Skwierzyńska od numeru 21 do numeru 39, Skwierzyńska od numeru 30 do numeru 50, Słomiana, Słonecznikowa, Słonimska, Słowacka, Słupska, Smocza, Smolna, Snycerska, Sobieskiego Jana III aleja, Sobieszowska, Sobocińska, Sobótki, Sokalska, Sokola od numeru 5 do numeru 23a, Sokola od numeru 6 do numeru 14, Solińska, Solskiego Ludwika, Sołtysowicka, Sorkwicka, Sosnowa, Spacerowa, Spawaczy, Spiżowa, Sportowa, Srebrny pl., Stabłowicka, Stachury Edwarda, Staffa Leopolda, Stalowa, Stalowowolska, Stanisławowska, Stanki Jana, Stanów Zjednoczonych, Stargardzka, Starościńska, Starobielawska, Starodębowa, Starogajowa, Starograniczna, Staropolska, Staszica Stanisława plac (nr parzyste: 32-50), Stefki Kamila, Sterowcowa, Stobrawska, Stoczniowa, Stodolna, Stokrotkowa, Stolarska, Stopnicka, Strachocińska, Strachowicka, Strażacka, Stroma, Struga Andrzeja, Strumykowa, Stryjska, Strzeblowska, Strzegomska od bumeru 200 do numeru 320, Strzegomska od numeru 47 do numeru 143, Strzelecka, Sukielicka, Sulejowska, Sulistrowska, Sulmierzycka, Sułowska, Swojczycka, Sycowska, Syrokomli Władysława, Szachistów, Szafranowa, Szara, Szarotkowa, Szarskiego Kazimierza Witaisa, Szczawiowa, Szczecińska, Szczepanowska, Szczęśliwa, Szczycieńska, Szczygla, Szczyrki Jana, Szewczenki Tarasa, Szkarłatna, Szklarska, Szkocka, Szkolna, Szlifierska, Szniolisa Aleksandra, Szolc-Rogozińskiego Stefana, Szpacza, Szpilkowa, Sztabowa od numeru 2 do numeru 18, Sztabowa od numeru 21 do numeru 37, Szwajcarska, Szwedzka, Szybowcowa

Ulice na literę Ś

Ślazowa, Ślązaka Anioła, Ślepa, Ślęzoujście, Ślężańska, Śliwowa, Śliwowa al., Ślusarska, Śmigła, Śnieżna, Średzka, Śródlena, Świdrowa, Świerkowa, Świeża, Świętochłowicka, Świętojański pl., Świnoujska, Ślązaka

Ulice na literę T

Tallińska, Tańskiego Czesława, Tapicerska, Tarnobrzeska, Tarnopolska, Tarnowska, Taszyckiego Witolda, Tatarakowa, Tatrzańska, Tczewska, Tkacka, Tokarska, Tolkmicka, Torfowa, Torowa, Toruńska, Towarowa, Traktatowa, Trawowa, Trentowskiego Bronisława, Treski Jerzego, Trójkątna, Trzebiatowskiego Włodzimierza, Trzebnicka (nr nieparzyste: 35-39, nr parzyste: 46, 48-66, 68-90), Trzebowiańska, Trzmielowicka, Turecka, Turoszowska, Turystyczna, Twarda, Twardogórska, Tylna, Tymiankowa, Tyrmanda Leopolda

Ulice na literę U

Ubocze, Udzieli Seweryna, Ujejskiego Kornela, Ukraińska, Ulowa, Uznamska

Ulice na literę W

Wagonowa, Wallenroda Konrada, Wałowa, Wańkowicza Melchiora, Warciańska, Wardzyńskich Władysława I Jana, Warmińska, Wartka, Watowa, Wejherowska, Wełniana, Wędkarzy, Wędrowców, Węglowa, Węgoborska, Wiślany pl., Widawska, Widłakowa, Wiedeńska, Wiejska, Wielkopolska, Wieluńska, Wierzchowicka, Wieśniacza, Wilanowska, Wilczkowska, Wilczycka, Wilgotna, Wilgowa, Wilkszyńska, Wińska, Wiślańska, Witebska, Witkowska, Witosa Wincentego, Włościańska, Włodarska, Wojrowicka, Wojska Polskiego, Wolska, Wołczyńska, Wołgogradzka, Wołodyjowskiego Michała, Wołowska, Wołyńska, Woronowicka, Woźnicza, Wójtowska, Wronia, Wróbla, Wrzosowa, Wschodnia, Wschowska, Wybickiego Józefa gen., Wyboista, Wykładowa, Wynalazców, Wysłoucha Seweryna, Wyspa Rędzińska, Wyzwolenia Plac

Ulice na literę Z

Zabłocie, Zagaje, Zagłoby Jana Onufrego, Zagłoby Onufrego, Zagony, Zagrodnicza, Zagrzebska, Zajazdowa, Zajączkowska, Zakładowa, Zakopiańska, Zakrzowska, Zaleskiego Bohdana, Zalipie, Załęże, Zamojska, Zamoyskiego Jana, Zaporoska od numeru 25 do numeru 37, Zapotocze, Zarembowicza Władysława, Zarzecze, Zaściankowa, Zatorska, Zaułek Rogoziński, Zawalna, Zawońska, Zaziębie, Zbożowa, Zduńska, Zebrzydowska, Zegadłowicza Emila, Zelenaya Tadeusza, Zemska, Zielarska, Zielona, Złocieniowa, Złota, Złotej Lilii, Złotnicka, Złotowska, Zoli Emila

Ulice na literę Ź

Źródlana

Ulice na literę Ż

Żarska, Żeglarska, Żelazna, Żernicka, Żmigrodzka, Żmudzka, Żółkiewskiego Stanisława, Żółta, Żubrza, Żurawia, Żużlowców, Żwawa, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żywiecka, Żywopłotowa

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×